TW TEAM

Aliance TW Team navazuje na tradici výroby tramvají v České republice. Působí na tramvajovém trhu od roku 2001 a tvoří ji společenství firem

  • PRAGOIMEX a.s.
  • VKV Praha s.r.o.
  • Krnovské opravny a strojírny s.r.o.

Aliance dodává nové tramvaje pro městskou hromadnou dopravu, opravuje, rekonstruuje a modernizuje tramvajová vozidla, dodává náhradní díly a trakční motory pro kolejová vozidla, zajišťuje komplexní servis tramvají a projektové práce pro dopravní techniku.

www.pragoimex.cz www.vkvpraha.cz www.kos.cz

 


ČSOB

Jsme jedním ze tří největších poskytovatelů finančních služeb v České republice a lídrem na trhu hypoték, stavebního spoření, investic, privátního bankovnictví a leasingu. Svým klientům poskytujeme služby prostřednictvím různých značek a distribučních kanálů. Řídíme portfolio aktivit, které jsou v různé fázi rozvoje a mají různý podíl na trhu.

Skupina ČSOB:

  • kultivuje své pozice na trhu s orientací na tvorbu hodnoty a dlouhodobý vývoj portfolia svých aktivit
  • provádí strukturální změny ve svých obchodních aktivitách s cílem přiblížit se klientům a zvýšit efektivitu svého provozního modelu a
  • buduje dovednosti kritické pro budoucí úspěch.

V reakci na vnější i vnitřní výzvy, především pak na trend digitalizace a komoditizace tradičních bankovních a pojišťovacích produktů a služeb upravujeme náš obchodní model tak, aby lépe sloužil potřebám klientů a zároveň posílil klíčové dovednosti k dlouhodobému udržení pozice skupiny ČSOB na trhu finančních služeb.

Součástí korporátní filozofie skupiny ČSOB je společenská odpovědnost. Naše podpora je zaměřena na čtyři oblasti: odpovědné podnikání, vzdělávání, diverzita a regiony.

www.csob.cz

 

sdp-cr
modulservis
mott-macdonald
ohl-zs
ptt-software
iveco-bus
nexia-ap
mikroelektronika
abirail-dilax
bustec
ingenico-group
ivaco-bus
mzk-chomutov
growth-garage
dysk
ges
herman
dt-holding
brens
one-system
rosero

Mediální partneři

logo2

Chytrá a zdravá
doprava ve městech

4. – 5. dubna 2017

REFERENCE