Skupina ČSOB

Jsme jedním ze tří největších poskytovatelů finančních služeb v České republice a lídrem na trhu hypoték, stavebního spoření, investic, privátního bankovnictví a leasingu.

Svým klientům poskytujeme služby prostřednictvím různých značek a distribučních kanálů. Řídíme portfolio aktivit, které jsou v různé fázi rozvoje a mají různý podíl na trhu. Ambicí skupiny ČSOB je dosahovat vysokou a udržitelnou výkonnost. Za tímto účelem management průběžně vyhodnocuje své strategické volby a řídí portfolio aktivit. Klíčové zdroje (lidský kapitál, kapitál, likvidita a investice do IT rozvoje) jsou alokovány do oblastí, které nejlépe odpovídají této ambici. V reakci na vnější i vnitřní výzvy, především pak na trend digitalizace a komoditizace tradičních bankovních a pojišťovacích produktů a služeb upravujeme náš obchodní model tak, aby lépe sloužil potřebám klientů a zároveň posílil klíčové dovednosti k dlouhodobému udržení pozice skupiny ČSOB na trhu finančních služeb.

ČSOB je také lídrem na trhu v poskytovaní služeb spojených s moderními metodami placení jízdních dokladů ve veřejné dopravě a parkování. Provozujeme systémy umožňující snadnou platbu bankovní kartou za jízdní doklad, bezpapírové formy odbavení nástup/výstup či časový kupón spojený s bankovní kartou cestujícího. Naše řešení plateb ve veřejné dopravě a parkování najdete v celé řadě měst České a Slovenské republiky.

www.csob.cz


Mediální partneři