Skupina ČSOB

ČSOB je vedoucí bankopojišťovací a technologická společnost, která má inovace v krvi, pomáhá klientům řešit jejich běžné životní potřeby a vychází jim vstříc nabídkou produktů a služeb i maximální dostupností. ČSOB ví, že jedinou cestou vpřed jsou digitalizace a neustálé produktové a technologické inovace. V inovacích se soustředí zejména na bydlení, dopravu, placení, školství a flexibilitu. ČSOB je hlavním hráčem na trhu plateb kartou ve veřejné dopravě (každý měsíc se kartami ČSOB zaplatí více než 750 tisíc jízdenek), spolupracuje také s městy a obcemi a podílí se na řadě dalších chytrých řešení, např. parkování fungující v desítkách měst. Podílí se také na víceúčelovém čipovém nástroji pro školáky Klíčenka a stojí za unikátním projektem Chytrého terminálu s dárcovskou aplikací. Přímo v budově centrály má ČSOB i vlastní Surf studio s ukázkami moderních technologií a inovací.


www.csob.cz


Solaris

Solaris je předním evropským výrobcem inovačních prostředků veřejné dopravy, jako jsou autobusy, trolejbusy a meziměstské autobusy. Společnost, založená v roce 1996, prozatím dodala přes 17.000 vozidel zákazníkům do 32 zemí. Solaris se specializuje na výrobu moderních městských a meziměstských autobusů a nabízí světově nejširší sortiment diesel-elektrických hybridních autobusů. Trolejbusy a elektrické autobusy zajišťují veřejnou dopravu, která je v místě provozu bezemisní. V roce 2011 byl oficiálně uveden na trh první polský bateriový autobus Urbino electric. Od té doby se Solaris vypracoval na lídra e-mobility v Evropě, nabízející širokou škálu bateriových autobusů s různým typem baterií a nabíjecích možností. Všechny výrobky Solaris jsou technologicky vyspělé a založené na moderních řešeních a komponentech.

www.solarisbus.com


SUPTel

SUPTel je akciovou společností, která od roku 1992 zajišťuje výstavbu a servis inženýrských sítí a technologií v oblasti telekomunikačních pevných i bezdrátových sítí, kamerových a monitorovacích systémů, elektrických sítí od slaboproudých až po VN, vodovodních, kanalizačních a plynových sítí a horkovodů. Současně realizujeme i menší dopravní stavby a úpravy povrchů.

www.suptel.cz


Krnovské opravny a strojírny s.r.o. jsou kromě výroby, rekonstrukce, modernizace a oprav osobních a nákladních železničních kolejových vozidel známé na trhu především na základě výroby a modernizací tramvají pro městskou hromadnou dopravu. Na této činnosti se podílí společně se společností Pragoimex a.s. a VKV Praha s.r.o v rámci Aliance TW Team. Společně vyrábíme, opravujeme, rekonstruujeme a modernizujeme tramvaje; dodáváme náhradní díly a trakční motory pro kolejová vozidla a trolejbusy; zajišťujeme komplexní servis tramvají a projektové práce pro dopravní techniku.


Mediální partneři