John Ingram

John Ingram pochází ze Spojeného království, kde absolvoval bakalářský studijní program Civilní inženýrství – BEng (Hons). Od roku 2009 působí ve společnosti Mott MacDonald Ltd., kde se z technického pracovníka postupně vypracoval až na vedoucího stavebního inženýra.

John má bohaté zkušenosti s tvorbou i následnou implementací a řízením technických projektů, především v oblasti rozvoje veřejného prostoru, pozemních komunikací a technické infrastruktury. Vedle konstrukčních i rozpočtových otázek a plánování možných úsporných opatření se dobře orientuje i v aktuálních legislativních požadavcích v oblasti výstavby pozemních komunikací.

Působil mj. jako dílčí koordinátor v rámci 2. etapy výstavby tramvajové sítě v Nottinghamu a je autorem projektu společných komunikací pro vozidla a chodce v Chesteru. Jako technický dozor dodavatele se podílel i na řadě projektů společnosti Network Rail, např. na projektu Crossrail v Ilfordu.

Je držitelem průkazu profesní způsobilosti CSCS a členem britské Asociace stavebních inženýrů (Institution of Civil Engineers) i Autorizované asociace pozemních komunikací a dopravy (Chartered Institution of Highways & Transportation).