Martina Kirchrathová

Martina Kirchrathová |cms_escape

Martina Kirchrathová má na pozici Commerce Development Director společnosti MasterCard Europe na starosti komunikaci s obchodníky a rozvoj akceptační sítě, aby držitelé karet mohli svými kartami platit u co největšího počtu obchodníků. Jejím úkolem je též rozšiřování spolupráce v oblasti inovací a zavádění nových možností platby bankovní kartami MasterCard.

Martina Kirchrathová pracovala sedm let ve společnosti Telefónica Czech Republic, kde se starala o korporátní klientelu. Vedla tým korporátního prodeje a měla za úkol kontinuálně posilovat portfolio zákazníků s cílem maximalizovat nejen výnosy, ale také spokojenost zákazníků. Její strategie byla založená především na budování dlouhodobých vztahů a prodeji založeném na odborném poradenství. Vystudovala univerzitu Jana Amose Komenského v Praze, obory andragogika, psychologie, sociologie a pedagogika, a získala titul BA v oboru andragogiky. Již během studií začala pracovat ve společnosti Český Telecom, kde postupně profesně rostla.

Ve volném čase se Martina Kirchrathová ráda věnuje coachingu a vzdělávacím projektům. Relaxuje v okruhu svých blízkých ideálně v přírodě nebo sportu. Má ráda golf, tenis, plachtění a dlouhé procházky se psem. Svůj volný čas věnuje cestování a kultuře.